Szanowni Klienci Poradni!

Informujemy, że w związku z powrotem poradni do pracy stacjonarnej opracowujemy procedury niezbędne do zapewnienia nam wszystkim bezpiecznych warunków diagnozowania i orzekania.
Po zatwierdzeniu procedur przez powiatowego inspektora sanitarnego i związki zawodowe oraz ich wdrożeniu niezwłocznie rozpoczniemy przyjmowanie dzieci i uczniów.
Jednocześnie informujemy, że tak, jak to miało miejsce w poprzednich tygodniach, kontynuujemy pracę zdalną.
Codziennie od poniedziałku do piątku w godz.8.00-16.00 doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci, interwenci kryzysowi nadal pozostają do telefonicznej dyspozycji dla rodziców, nauczycieli oraz uczniów pełniąc dyżur telefoniczny. W Poradni w formie zdalnej odbywa się terapia logopedyczna, psychologiczna i psychoterapia.
Zachęcamy, by zwracać się po poradę zarówno w sytuacjach trudnych związanych z obecną sytuacją epidemii, ale także w nurtujących Państwa na co dzień sprawach wychowawczych.

Sekretariat Poradni czynny jest w godzinach 8.00 – 16.00.
W sprawach składania wniosków, odbierania opinii i orzeczeń, oraz w kwestiach uzyskania informacji na temat procedur zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:
18/ 441-86-22, 604-196-628 oraz do kontaktu mailowego: ppp1ns@wp.pl, ppp@poradnia-nowysacz.pl

Dokumenty można składać:
• za pośrednictwem tradycyjnej poczty,
• elektronicznej skrzynki podawczej e-puap Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Nowym Sączu (PPP-NS
– niezbędne podpisanie załączników oraz samego pisma kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym wysyłając (pismo ogólne do podmiotu publicznego) wraz z załącznikami (wniosek + wymagana Dokumentacja)
• bezpośrednio w siedzibie Poradni – ul. Broniewskiego 5, 33-300 Nowy Sącz – wrzucając dokumenty do skrzynki pocztowej umieszczonej na II piętrze budynku obok wejścia do Poradni.
W razie wątpliwości co do kompletności składanych wniosków prosimy o kontakt telefoniczny (18/ 441-86-22, 604-196-628). Pracownicy poradni są do Państwa dyspozycji, gotowi udzielić potrzebnych Wam informacji.